k_czyzewski

Krzysztof Czyżewski

ADWOKAT

Posiada wieloletnie doświadczenie jako adwokat obsługujący zarówno podmioty gospodarcze różnych branż, jak i osoby fizyczne w ramach prowadzonej od 1998 r. kancelarii. Specjalizuje się w problematyce prawa gospodarczego oraz karnego. Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Biegle posługuję się językiem angielskim.

m_nowojski_4

Marcin Nowojski

ADWOKAT & EKONOMISTA

Absolwent Wydziału Bankowości i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, jak również Wydziału Prawa Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie. Specjalista z dużą praktyką w zakresie konsumenckiego postępowania upadłościowego. Biegle posługuje się językiem angielskim. Autor bloga Upadłość konsumencka w praktyce

karina-chabierska-jasne

Karina Kubik

PRAWNIK
APLIKANT ADWOKACKI

Absolwentka Wydziału Prawa na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Z sukcesem uczestniczyła w ponad 100 postępowaniach o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Osoba pogodna i otwarta skutecznie pomaga naszym Klientom przebrnąć przez – nie zawsze najłatwiejsze – postępowanie upadłościowe. Biegle posługuję się językiem angielskim.

anna-mniszak

Anna Mniszak

Młodszy Specjalista ds. upadłości konsumenckiej

Studentka V roku prawa na Uniwersytecie SWPS. Z sukcesem uczestniczyła w ponad 50 postępowaniach o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Skuteczna w kontaktach z wierzycielami. Biegle posługuje się językiem angielskim.

Zapraszamy do spotkania z naszymi specjalistami. W trakcie bezpłatnej konsultacji odpowiemy na pytania i przeanalizujemy Twoją sytuację prawną i finansową. Tutaj zarezerwujesz termin.